Wyjaśnienie w sprawie meczu z ISKRĄ ROWIEŃ

• autor: Ziko, 2011-05-12 20:12

Wyjaśnienie w sprawie nie przystąpienia do gry w drugiej połowie meczu o mistrzostwo kl. "C" pomiędzy: SKF ROWIEŃ - LKS "ZRYWB" JASTRZĘBIE-BZIE drużyny LKS "ZRYW" JASTRZĘBIE-BZIE.

Czytaj w dalszej części newsa.

_________________________________________________________________________________________

"Podczas trwania pierwszej połowy meczu o mistrzostwo kl. "C" pomiędzy SKF ROWIEŃ - LKS "ZRYW" JASTRZĘBIE-BZIE otrzymaliśmy informację od sędziego, który prowadził mecz tydzień wcześniej pomiędzy KS SZCZERBICE - SKF ROWIEŃ i był obecny na pierwszej połowie meczu w Rowniu, że na boisku występuje zawodnik z nr 11 o nazwisku Gliszczyński, który otrzymał w meczu z Szczerbicami czerwoną kartkę. W przerwie meczu kierownik naszej drużyny p.Sosna Zenon oraz kapitan p.Buchta Robert w obecności kapitana drużyny SKF ROWIEŃ poprosił sędziego p.Niestrój Piotr o sprawdzenie tożsamości zawodnika z nr 11 SKF ROWIEŃ. Okazało się, że zawodnik ten nie posiada dowodu osobistego, ani żadnego innego dokumentu tożsamości. Stwierdził, że zadzwoni do żony żeby mu dowód osobisty dostarczyła. W tej sytuacji kapitan naszej drużyny poprosił sędziego o wydanie protokołu przedmeczowego ze składem drużyny SKF ROWIEŃ, oraz o pozostanie w szatni sędziowskiej. Sędzia odmówił wydanie protokołu, oraz wyprosił kapitana i kierownika naszej drużyny na zewnątrz. Po kilku minutach, kiedy kierownik drużyny ponownie poprosił sędziego o wydanie protokołu ze składem drużyny SKF ROWIEŃ sędzia stwierdził, że gdzieś mu się zapodział, a po następnych kilku minutach pojawił się nowy protokół, w którym z nr 11 wypisany był zawodnik Mola Damian. W tym czasie zawodnik występujący w pierwszej połowie meczu z nr 11 zdążył się już przebrać i stwierdził, że żona może dostarczyć dowód osobisty za ok 1,5 godziny. Bo podobno przebywa u rodziny w Pszczynie. W takiej sytuacji podjęliśmy decyzję o nie przystąpieniu do gry w drugiej połowie i przerwania meczu. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o zweryfikowanie zawodów jako walkower na korzyść LKS "ZRYW" JASTRZĘBIE-BZIE, oraz o wyciągnięcie stosownych konsekwencji w stosunku do sędziego p.Niestrój Piotr za niesprawdzenie tożsamości zawodników przed meczem, a tym samym dopuszczenie zawodnika nieuprawnionego do gry, oraz pozwolenie na podmianę protokołu przedmeczowego.

Ze sportowym pozdrowieniem.
ZARZĄD LKS "ZRYW" JASTRZĘBIE-BZIE."

O dalszej sprawie meczu, będziemy informować na bieżąco na oficjalnej stronie ZRYW BZIE.

Zarząd "Zryw" Jastrzębie-Bzie.

autor: Czarny123 2011-05-12 22:19:03

Profil Czarny123 w Futbolowo Raczej spokojnie dostaniecie.Praktycznie tak samo mieliśmy,ale podobno kombinowaliśmy jak to mówią ;p Powodzenia

autor: ~anonim 2011-05-13 07:57:52

avatar Niestrój Piotr... pozdro z ortografią :)

autor: ~anonim 2011-05-13 13:42:56

avatar kolego, nawziska nie rządzą się prawami ortograficznymi :)

autor: ~Dark 2011-05-18 11:56:17

avatar .....kolego, jakby się nie nazywał nie powinien już być dopuszczony do sędziowania żadnego meczu.....nawet C-klasowego. Jak się nie mylę to w Kodeksie Karnym jest nawet na takie zachowanie artykuł. KALOSZ po prostu powinien wylądować w Prokuraturze razem z działaczami klubu z Rownia.