Przegrana juniorów.

• autor: SoJeR., 2009-11-12 15:38
Relacja z meczu juniorów -Żar Szeroka vs Zryw Bzie.
Czytaj w dalszej części newsa.

Warto wspomnieć o fatalnym stanie boiska,które wyglądało jak "staw" jednak sędzia stwierdził,że boisko nadaje się "do gry".Mecz był bardzo chaotyczny i został przerwany po pierwszej połowie ze względu na niski poziom oraz warunki atmosferyczne.Juniorzy Zrywu przyjechali w 9 ze względu na choroby oraz kontuzje, dawali sobie radę i w ogóle nie odstępowali poziomem  graczom Żaru.

autor: ~gk1722 2009-11-13 14:46:20

avatar mecz nie został przerwany ze względu na zły stan boiska tylko z powodu zdekompletowania drużyny Zryw Bzie przy stanie 2:0 dla Szeroczan

autor: ~Sojer. 2009-11-13 16:11:06

avatar Zdekompletowanie składu (kontuzje) było przez fatalne boisko,więc na jedno wychodzi ..

autor: ~Kamil Junior 2009-11-13 16:26:27

avatar Owszem, przyjechalismy w 9 osob, ale u nas teraz jest duzo kontuzji i chorob. A mecz zostal przerwany ze wzgledu na fatany stan boiska (3 osoby narzekaly po meczu na jakies kontuzje). Wiec tyle w temacie. Do zobaczenia na wiosne!

autor: ~ ooo 2009-11-13 21:55:41

avatar  Szeroczan było14 wszyscy z zapałem do gry wiec oco chodzi :D po Meczu 0 kontuzji dobre przygotowanie : ))

autor: ~anonim 2009-11-13 21:57:02

avatar Szeroka w czasie deszczu ma bagno, a nie boisko, więc się nie dziwie czemu mecz został przerwany przez naszych juniorów...

autor: pirloacm 2009-11-13 22:06:02

Profil pirloacm w Futbolowo Dobre przygotowanie i odpowiednia rozgrzewka zmniejsza Ryzyko kontuzji... Kazdy trener powinien o tym wiedziec :)

autor: SajmOnek14 2009-11-14 12:55:49

Profil SajmOnek14 w Futbolowo TAA. Wasz trener po tej bujce na boisku, powiedział jednemu typowi zeby udawał i zeszedł ! idzie sobie a nagle  ma kontuzje PORAZKA !!!

autor: ~anonim 2009-11-14 14:36:47

avatar Powaznie  ? :/ Żałosne...brawo Paś ...

autor: ~Sojer. 2009-11-14 14:50:57

avatar Mamy się śmiać czy płakać ? Ale pierdoły piszecie ...Idźcie sobie na jakieś forum i tam się po wyżalajcie ;)

autor: ~anonim 2009-11-14 16:23:04

avatar co to za relacja??! mecz przerwany ze względu na stan boiska i warunki pogodowe?? Sojer co to za bzdury??? by tak było to mecz by został powtórzony/dokończony w innym terminie! co za ludzie...:/

autor: ~anonim 2009-11-14 20:57:14

avatar i tak bzie jest słabe

autor: ~szeroka 2009-11-15 12:59:33

avatar ten wasz trener jest przykry, kazał waszemu zawodnikowi symulowac kontuzje ... potem jakiś obrońca wykopał piątek i też nagle doznał kontuzji . ;/

autor: ~kibic 2009-11-17 14:18:44

avatar haha szeroka na tym zadupiu nieda sie grać!! Bujka!? przeciesz na szerokiej to żadna nowość!

autor: ~Zryw1952Bzie 2009-11-18 19:23:20

avatar  można było przewidzieć że coś się stanie...należą się brawa dla Bzia  że w 9 w ogóle nie grali gorzej...szeroka wypisuje wszędzie że wygrali a powinni się cieszyć że przyjechaliśmy w tak nielicznym składzie

autor: ~anonim 2009-11-19 10:32:55

avatar BRawa dla Bzia ? ze przyjechali w 9 ? nie umieją zebrac Druzyny ? załosne; / a Trener jeszcze bardziej

autor: ~Sojer. 2009-11-19 20:19:16

avatar Kontuzje i choroby dlatego 9 nas bylo ..- czytanie ze zrozumieniem ;)

autor: ~kibic 2009-11-29 12:31:19

avatar szeroka ,,anonim'' żałosne tojest to co dzieje sie na szerokiej chyba jeszcze nigdy niezagraliście meczu bez bujki!