statystyki szczegółowe

Aktualności

Zryw zdobywa komplet punktów

• autor: sebastjane, 2013-08-18 21:43

Choć od pierwszej minuty piłkarze Bzia przegrywali 1:0, zdołali wyrównać i objąć prowadzenie jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie show strzeleckie urządził sobie Paweł Karwot, który zdobył w meczu trzy bramki.

W bojowych nastrojach przyjechali piłkarze Zrywu do miejscowości Skrbeńsko, leżącej tuż przy czeskich Pietrovicach. Cel był jeden – wygrać, aby zapomnieć o porażce z derbowego spotkania w Szerokiej. Gospodarze również mieli swoje cele, przede wszystkim dobrze wystartować w rozgrywkach i odczarować własne boisko, na którym niemiłosiernie w ostatnim czasie kibice oglądali tylko porażki. Bzie wystąpiło w następującym składzie:

Sadowski Grzegorz – Janecki Patryk, Niesłańczyk Grzegorz, Sadowski Dawid, Barchański Łukasz, Pudłowski Marcin, Buchta Robert, Krypczyk Szymon, Jędrysik Piotr, Hyla Patryk, Karwot Paweł.

Od pierwszego gwizdka do ataku ruszyli gospodarze i ku zdumieniu wszystkich kibiców już po kilku sekundach objęli prowadzenie. Nie tak wyobrażali sobie początek piłkarze z Bzia, których bardzo podrażniła tak szybko stracona bramka. Na szczęście drużyna dopingowana przez trenera Pająka nie załamała się i zaczęła szukać swoich sytuacji. Póki te się znalazły, niebezpiecznie w polu karnym strzelali gracze Skrbeńska, ale strzały te były niecelne. Zryw próbował przeprowadzać akcje skrzydłami, środkiem, ale nic nie chciało wychodzić. Około 20 minuty w dogodnej sytuacji znalazł się Paweł Karwot, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek. Kilka minut później Paweł znów był bliski szczęścia, ale trafił wprost w bramkarza. Po pół godzinnej grze Paweł Karwot jednak trafił do bramki i mieliśmy remis. Zryw miał mało i tuż po wykonanym rzucie rożnym strzał na bramkę zamienił Grzegorz Niesłańczyk. Od tej pory piłkarze ze Spółdzielczej totalnie zdominowali pole gry. Mecz był polem walki i determinacji. Niestety w wyniku tego tuż przed przerwą po zderzeniu dwóch zawodników z boiska na noszach zniesiono gracza Skrbeńksa, którego kilkanaście minut później karetka odwiozła do szpitala. Sędzia zaprosił obie ekipy na przerwę.

Druga połowa należała do gości z Bzia, którzy kontrolowali spotkanie i nie pozwolili za wiele zdziałać ekipie Janusza Marka. Piłkarze Zrywu dwoili się i troili pod bramką gospodarzy, jednak dzielnie bronił w bramce Adamski. W 76 minucie swoją drugą bramkę zdobywa Paweł Karwot, a dwie minuty później po świetnym podaniu jego brata kompletuje hattrick-a. Rezultat nie uległ już zmianie, choć bramkę mogli zdobyć gospodarze. Jednak w ostatniej chwili sytuacje wyjaśnił Krzysztof Trocha. Zryw zasłużenie zdobywa 3 punkty!

herb Zryw Bzie Informacje o kadrze Zryw Bzie

1. Grzegorz Sadowski
2. Paweł Karwot bramka bramka bramka
3. Marcin Pudłowski  (1 asysta)  zmiana 74" Krzysztof Trocha
4. Piotr Jędrysik  kontuzja 24" Bartłomiej Karwot  (1 asysta)