statystyki szczegółowe

Aktualności

Naprzód rozbił Zryw

• autor: sebastjane, 2013-02-03 12:02

Zryw poniósł kolejną porażkę w drugim sparingu w ramach przygotowań do kontynuacji sezonu B klasy. Tym razem został rozgromiony przez Naprzód Czyżowice 1:6.

Wczoraj w sobotę na ul. Kościelną przybyła drużyna z Czyżowic w niemalże dwóch składach. Zryw przyjechał również w licznej liczbie. Początek meczu dla Zrywu zaczął się wbrew pozorom dobrze, a to za sprawą uderzenia Dudka z okolicy dwudziestego metra, gdzie piłka uderzyła w poprzeczkę. Dobra gra Bzia trwała zaledwie kilka minut, gdyż swoją przewagę fizyczną i kondycyjną pokazali przyjezdni. Błąd w obronie wykorzystał Adamczyk, który bez problemu pokonał Salacha. Później w bramce błąd popełnił Pasionek, który zagrał znów do Adamczyka i do przerwy przegrywaliśmy 2-0. W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Liczne ataki Czyżowa często kończyły się strzałami, które znajdywały drogę do bramki. W obronie Bzia popłoch siał świetnie dysponowany Kucharski, który był tego dnia autorem czterech bramek. Zawodnicy Zrywu byli wolniejsi i co prawda próbowali coś wyczarować pod bramką przeciwnika, jednak defensywa Naprzodu grała wysoko i bez błędów. Nasi nie radzili sobie z rozgrywaniem piłki, gdyż goście dobrze kryli i akcje kończyły się stratami piłki. Honorowego gola dla Bzia strzelił Skóraś i to by było na tyle. W przyszłą sobotę zagramy z kolejnym zespołem z Okręgówki - Polonią Łaziska. Tymczasem zawodnicy Zrywu będą trenować w poniedziałek i środę. Więcej o przyszłym sparingu wkrótce.

1-6 Kucharski

Zryw: Salach, Pasionek, Jaśkowiak - Pawełek, Niesłańczyk, Kłosek, Karwot P, Janecki G, Janecki P - Dudek, Krypczyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Jędrysik, Barciok - Skóraś, Lazar, Domagała

Naprzód: Kamczyk, Janeta - Wachtarczyk, Cichy, Stelmaszek , S. Sosna, Weideman, M. Raszczok, M. Buko - M. Danieluk, Gałecki, Palasz, Kaczorowski, Mandera, Szuścik, Student,  S. Buko - Cęka, Zdunek, Kucharski, K. Raszczok, Adamczyk.