statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięski marsz trwa, lider rozbity na własnym boisku!

• autor: Szymon Pasionek, 2012-05-03 19:42

Dziś na boisku w Czuchowie zmierzyły się drużyny, które w trakcie rundy wiosennej nie straciły jeszcze punktów. Na nieszczęście gospodarzy, to Zryw wyjechał z trudnego terenu zwycięsko, pewnie inkasując kolejne trzy oczka. PŁOMIEŃ 1-4 ZRYW. Więcej w rozwinięciu.

Początek meczu to duża ilość walki, obie jedenastki wyszły mocno zmotywowane z chęcią po zwycięstwo. Wynik otworzyli goście, a konkretnie Daniel Dudek, który uderzył zza pola karnego w 20 minucie spotkania.Goście podbudowani trafieniem, poszli za ciosem - w 32. minucie Bartłomiej Karwot podwyższył prowadzenie. Gospodarze grali prostą piłkę, a największe zagrożenie powodowały rzuty z autu, daleko wyrzucane przez środkowego obrońce drużyny z Czuchowa. Na przerwę Zryw schodzil z dwubramkowym prowadzeniem.

Po przerwie trener Czuchowa zareagował na wynik i już od początku drugiej połowy na boisko wybiegło trzech nowych zawodników. Zmiany zadziałały - Płomień szybko strzelił bramkę kontaktową, rozpoczynając tym samym napór na bramkę Krzysztofa Salacha. Jednak goście, nie ulegli presji i w 59. minucie w polu karnym odnalazł się Szymon Lazar zdobywając trzecią bramkę dla Zrywu. Gol ten ostudził ataki Czuchowa, lecz nie brakowało im okazji - dwukrotnie piłka bita po rzucie wolnym nieznacznie minęła bramkę. W końcówce meczu goście wyprowadzili świetną kontrę - wynik meczu ustala dzisiejszy kapitan drużyny - Paweł Karwot. Lider zdeklasowany!

Płomień Czuchów 1-4 (0-2) ZRYW BZIE

Skład:

12.Krzysztof Salach - 8.Paweł Karwot (C) ; 5.Kamil Pająk ; 16.Sebastian Pawełek ; 3.Aleksander Kłosek - 17.Marcin Pudłowski (11.Patryk Janecki) ; 2.Daniel Dudek ; 6.Krzysztof Skóraś ; 9.Bartłomiej Karwot - 10.Artur Barciok (13.Tomasz Buchta) ; 18.Szymon Lazar (15.Grzegorz Janecki)

trener: Kamil Pająk

kierownik drużyny: Krzysztof Cięciała

Ligowy maraton w pełni. Już za 3 dni kolejny ciężki wyjazd, kolejny mecz na szczycie. Przeciwnikiem będzie Unia Książenice. Początek meczu w niedzielę (06.05) o godzinie 16:30.