statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy przegrywają z Gołkowicami.

• autor: Szymon Pasionek, 2012-04-15 13:56

W katastrofalnych warunkach pogodowych przyszło dziś grać drużynom Zrywu Bzie i KS Gołkowice. Na boisku było wiele przypadku, jednak nie można odmówić zaangażowania i serca, jakie dziś włożyli zawodnicy obu zespołów. Mecz zakończył się nie po myśli gospodarzy. Gol dający zwycięstwo gościom padł dopiero w końcowej fazie meczu. ZRYW 2-3 GOŁKOWICE. Więcej w rozwinięciu.

Mecz rozpoczął się tragicznie dla Zrywu, gdyż szybko stracili 2 bramki.  Dopiero ostatni kwadrans pierwszej odsłony przyniósł oczekiwaną grę. Bramkę kontaktową zdobył Krystian Szymczukiewicz i do szatni gospodarze schodzili z wielką nadzieją na odrobienie strat po przerwie. Od początku drugiej połowy zaczęły się masowe ataki. Goście już w pierwszej połowie stracili bramkarza (kontuzja) , przez co między słupkami musiał stać zawodnik z pola. Po jednej z akcji Zrywu sędzia podyktował rzut wolny. Wykonawcą stałego fragmentu gry był Szymon Pasionek, piłka uderzyła w słupek, zatrzymała się, jednak pierwszy dopadł do niej Krystian Szymczukiewicz i po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców. Po zdobytym golu, gospodarze nadal atakowali. Goście wychodzili z groźnymi kontrami, i po jednej z nich w końcowej fazie meczu, zapewnili sobie 3 punkty. Zryw nie był w stanie odpowiedzieć i po raz kolejny w rundzie wiosennej schodzi z boiska pokonany.

ZRYW BZIE 2:3 (1:2) KS GOŁKOWICE

skład:

D.Janecki - K.Janecki;Cach;Pasionek(C);Cięciała - Gross;Krypczyk;Jędrysik;Gunia - Szymczukiewicz;Wierzchowski

w 60 minucie Łukasz Szpilarewicz zmienił Szymona Krypczyka.

trener: Kamil Pająk

W kolejnym spotkaniu juniorzy Zrywu zmierzą się na delegacji z Gwiazdą Skrzyszów. Mecz planowany jest 22 kwietnia (niedziela)  o godzinie 11:00.