statystyki szczegółowe

Aktualności

Bolesna porażka w ostatnim meczu. Bzie 0-2 Marklowice

• autor: Szymon Pasionek, 2011-11-11 16:34

Przy zaledwie kilkustopniowej temperaturze przyszło dziś grać  drużynom z czoła tabeli na boisku przy ulicy Spółdzielczej. Juniorzy z Bzia nie zagrali dziś na miarę oczekiwań i przegrali po swoich błędach z liderem. Porażka ta powoduje spadek w tabeli na czwarte miejsce. Więcej w rozwinięciu

Początkowa faza meczu nie przyniosła zbyt wielu sytuacji bramkowych dla obu zespołów. Było mnóstwo strat i szarpanej gry. Gdy Zryw grał w osłabieniu z uwagi na karę minutową Piotrka Jędrysika, w 20. minucie gościom udało wyjść się na prowadzenie. Napastnik Polonii oddał silny strzał pod poprzeczkę z ok. 16m nie dając szans bramkarzowi Zrywu. Kolejne minuty przyniosły kilka strzałów z dystansu gospodarzy, jednak nie udało się stworzyć przez to zagrożenia. Wkrótce sędzia zarządził przerwę.

Druga połowa byłą podobna do pierwszej. Zryw próbował doprowadzić do wyrównania jednak celowniki były dziś kompletnie rozregulowane. W 60. minucie Polonia zwiększyła swoje prowadzenie. Strzał z rzutu wolnego udało się sparować Dawidowi Janeckiemu, jednak do piłki dopadł pierwszy zawodnik gości i podwyższył rezultat na 0:2. Po tej bramce Kamil Pająk postawił wszystko na jedną kartę - zdecydował się na grę trójką w obronie. Zmiana ustawienia nie przyniosła oczekiwanych efektów i nie udało strzelić się kontaktowego gola. Defensywa Zrywu w ostatnich minutach była narażona na mnóstwo kontrataków, jednak więcej goli już nie padło.

Zryw Bzie 0:2 (0:1) Polonia Marklowice

Skład (4-4-2):

Dawid Janecki - Konrad Janecki(Michał Cięciała), Krzysztof Kolorz, Szymon Pasionek(C), Mariusz Kłosek - Marcin Pudłowski, Szymon Krypczyk, Piotr Jędrysik, Sebastian Gross - Krystian Szymczukiewicz, Szymon Oleś(Łukasz Szpilarewicz)

Trener: Kamil Pająk

kierownik drużyny: Krzysztof Cięciała

Drużyna juniorów chciałaby podziękować kibicom, którzy przychodzili na domowe mecze rundy jesiennej. Dziękujemy również za częste odwiedzanie strony i czytanie relacji. Ostatnie 2 miesiące przyniosły progres naszego serwisu, i chcemy dążyć do dalszego rozwoju. Zapraszamy do dalszego odwiedzania naszej stronki, gdzie na pewno co jakiś czas pokaże się coś ciekawego. Na ligowe podwórko Zryw wróci dopiero 7 kwietnia 2012 roku. Mamy nadzieję, że zima zostanie solidnie przepracowana i runda wiosenna rozpocznie się od dobrej gry i inkasowania kolejnych punktów. Życzymy również awansu drużynie seniorów. Pozdrawiamy.